Acasă > Produse > Protecția circuitului > TVS - tiristoare > P1504UCLTP
Cerere de cotație
românesc
5935767P1504UCLTP ImagineHamlin / Littelfuse
P1504UCLTP
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
500+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    P1504UCLTP
  • Descriere
    SIDACTOR 4CHP 280V 400A MS013
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - în stare
    4V
  • Tensiune - Stare Off
    140V, 280V
  • Tensiune - Breakover
    180V, 360V
  • Serie
    SIDACtor®
  • ambalare
    Tube
  • Pachet / Caz
    6-SMD, Gull Wing
  • Număr de elemente
    4
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    12 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Curent - vârf de vârf (8 / 20μs)
    400A
  • Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs)
    100A
  • Curent - reținere (Ih)
    150mA
  • capacitanță
    55pF, 95pF