Acasă > Produse > Produse semiconductoare discrete > Tiristoare - TRIAC > Q6012NH2RP
Cerere de cotație
românesc
Q6012NH2RP
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
500+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    Q6012NH2RP
  • Descriere
    TRIAC ALTERNISTOR 600V TO263AB
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Stare Off
    600V
  • Tensiune - Gate Trigger (Vgt) (Max)
    1.3V
  • Tip Triac
    Alternistor - Snubberless
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    TO-263AB
  • Serie
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 125°C (TJ)
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    10 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • descriere detaliata
    TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 12A Surface Mount TO-263AB
  • Curent - Stare On (Este (RMS)) (Max)
    12A
  • Curent - non reprare Surge 50, 60Hz (Itsm)
    110A, 120A
  • Curent - Țineți (Ih) (Max)
    15mA
  • Curentul - declanșarea porții (Igt) (Max)
    10mA