Acasă > Produse > Produse semiconductoare discrete > Tiristoare - SCR-uri > S4006FS31
Cerere de cotație
românesc
4744068S4006FS31 ImagineHamlin / Littelfuse
S4006FS31
  • Număr parc
    S4006FS31
  • Descriere
    SCR SENS 400V 6A TO-202
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - stare (Vtm) (Max)
    1.6V
  • Tensiune - Stare Off
    400V
  • Tensiune - Gate Trigger (Vgt) (Max)
    800mV
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    TO-202
  • Serie
  • Tip SCR
    Sensitive Gate
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    TO-202 Long Tab
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 110°C
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • descriere detaliata
    SCR 400V 6A Sensitive Gate Through Hole TO-202
  • Curent - Stare On (Este (RMS)) (Max)
    6A
  • Curent - Stare On (Este (AV)) (Max)
    3.8A
  • Starea curent - oprit (Max)
    5µA
  • Curent - non reprare Surge 50, 60Hz (Itsm)
    83A, 100A
  • Curent - Țineți (Ih) (Max)
    8mA