Acasă > Produse > Produse semiconductoare discrete > Tiristoare - SCR-uri > S6010DTP
Cerere de cotație
românesc
S6010DTP
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
750+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    S6010DTP
  • Descriere
    SCR NON-SENS 600V 10A TO-252
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - stare (Vtm) (Max)
    1.6V
  • Tensiune - Stare Off
    600V
  • Tensiune - Gate Trigger (Vgt) (Max)
    1.5V
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    TO-252, (D-Pak)
  • Serie
  • Tip SCR
    Standard Recovery
  • ambalare
    Tube
  • Pachet / Caz
    TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 125°C
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    19 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • descriere detaliata
    SCR 600V 10A Standard Recovery Surface Mount TO-252, (D-Pak)
  • Curent - Stare On (Este (RMS)) (Max)
    10A
  • Curent - Stare On (Este (AV)) (Max)
    6.4A
  • Starea curent - oprit (Max)
    10µA
  • Curent - non reprare Surge 50, 60Hz (Itsm)
    83A, 100A
  • Curent - Țineți (Ih) (Max)
    30mA
  • Curentul - declanșarea porții (Igt) (Max)
    15mA