Acasă > Produse > Protecția circuitului > TVS - Dioduri > SMBJ130C
Cerere de cotație
românesc
1977630SMBJ130C ImagineHamlin / Littelfuse
SMBJ130C
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
3000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    SMBJ130C
  • Descriere
    TVS DIODE 130V 219.45V DO214AA
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Standare inversă (tip)
    130V
  • Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp
    219.45V
  • Tensiune - Defalcare (Min)
    136.35V
  • Tip
    Zener
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    DO-214AA (SMBJ)
  • Serie
    SMBJ
  • Protecția liniei electrice
    No
  • Power - vârf de vârf
    600W
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    DO-214AA, SMB
  • Temperatura de Operare
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    12 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs)
    2.9A
  • Capacitate @ Frecventa
  • Canalele bidirecționale
    1
  • Aplicații
    General Purpose
SMBJ130C-E3/52
SMBJ130C-E3/52
Descriere: TVS DIODE 130V 231V DO214AA