Acasă > Produse > Protecția circuitului > TVS - Varistori, MOV-uri > V130LS10CP
Cerere de cotație
românesc
5002699V130LS10CP ImagineHamlin / Littelfuse
V130LS10CP
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
3500+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    V130LS10CP
  • Descriere
    VARISTOR 205V 6.5KA DISC 14MM
  • Modelul ECAD
  • Tensiunea varistorului (tip)
    205V
  • Tensiunea varistorului (Min)
    184.5V
  • Tensiunea varistorului (Max)
    225.5V
  • Serie
    C-III
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    Disc 14mm
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 85°C (TA)
  • Numărul de circuite
    1
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • AC Volt maxim
    130V
  • Producător Standard Timp de plumb
    25 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Energie
    80J
  • descriere detaliata
    205V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
  • Curent - Surge
    6.5kA
  • Capacitate @ Frecventa
    80pF @ 1MHz