Acasă > Produse > Protecția circuitului > TVS - Varistori, MOV-uri > V271HC32
Cerere de cotație
românesc
441613
V271HC32
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
180+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    V271HC32
  • Descriere
    VARISTOR 430V 25KA DISC 32MM
  • Modelul ECAD
  • Tensiunea varistorului (tip)
    430V
  • Tensiunea varistorului (Min)
    387V
  • Tensiunea varistorului (Max)
    473V
  • Serie
    HC
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Disc 32mm, Formed Tabs
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 85°C (TA)
  • Numărul de circuite
    1
  • Tipul de montare
    Bolt Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltaj maxim DC
    369V
  • AC Volt maxim
    275V
  • Producător Standard Timp de plumb
    9 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Energie
    360J
  • descriere detaliata
    430V 25kA Varistor 1 Circuit Bolt Mount Disc 32mm, Formed Tabs
  • Curent - Surge
    25kA
  • Capacitate @ Frecventa
    2200pF @ 1MHz