Acasă > Produse > Protecția circuitului > TVS - Varistori, MOV-uri > V275LS10P
Cerere de cotație
românesc
680561V275LS10P ImagineHamlin / Littelfuse
V275LS10P
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
5000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    V275LS10P
  • Descriere
    VARISTOR 430V 2.5KA DISC 10MM
  • Modelul ECAD
  • Tensiunea varistorului (tip)
    430V
  • Tensiunea varistorului (Min)
    387V
  • Tensiunea varistorului (Max)
    473V
  • Serie
    LS
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    Disc 10mm
  • Alte nume
    F5600TR
    V275LS10P-ND
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 85°C (TA)
  • Numărul de circuite
    1
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltaj maxim DC
    369V
  • AC Volt maxim
    275V
  • Producător Standard Timp de plumb
    10 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Energie
    45J
  • descriere detaliata
    430V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
  • Curent - Surge
    2.5kA
  • Capacitate @ Frecventa
    200pF @ 1MHz