Acasă > Produse > Protecția circuitului > TVS - Varistori, MOV-uri > V480LU40AP
Cerere de cotație
românesc
V480LU40AP
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
3200+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    V480LU40AP
  • Descriere
    VARISTOR 750V 4.5KA DISC 14MM
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS
  • Modelul ECAD
  • Tensiunea varistorului (tip)
    750V
  • Tensiunea varistorului (Min)
    675V
  • Tensiunea varistorului (Max)
    825V
  • Serie
    LU
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    Disc 14mm
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 85°C (TA)
  • Numărul de circuite
    1
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltaj maxim DC
    640V
  • AC Volt maxim
    480V
  • Producător Standard Timp de plumb
    10 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Energie
    105J
  • descriere detaliata
    750V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
  • Curent - Surge
    4.5kA
  • Capacitate @ Frecventa
    270pF @ 1MHz