Cerere de cotație
românesc
M30-4100946
  • Număr parc
    M30-4100946
  • Descriere
    1.25MM PITCH SIL PC TAIL HORIZ
  • Modelul ECAD
  • Voltaj
    100V
  • terminare
    Solder
  • Stil
    Board to Cable/Wire
  • invaluindu
    Shrouded - 4 Wall
  • Serie
    M30
  • Row Spacing - împerecherea
  • Pitch - Împerechere
    0.049" (1.25mm)
  • ambalare
    Bulk
  • Lungimea totală de contact
  • Temperatura de Operare
    -25°C ~ 85°C
  • Număr de rânduri
    1
  • Numărul de poziții încărcate
    All
  • Numărul de poziții
    9
  • Tipul de montare
    Through Hole, Right Angle
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Material Inflamabilitate
    UL94 V-0
  • Înălțimea de stivuire mărită
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Materialul de izolație
    Polyamide (PA66), Nylon 6/6
  • Înălțimea izolației
    0.138" (3.50mm)
  • Culoarea izolației
    Natural
  • Ingress Protection
  • Caracteristici
  • Tipul de fixare
    Detent Lock
  • descriere detaliata
    Connector Header Through Hole, Right Angle 9 position 0.049" (1.25mm)
  • Ratingul curent
    1A
  • Tip de contact
    Male Pin
  • Contact Formă
    Rectangular
  • Materiale de contact
    Phosphor Bronze
  • Lungime de contact - Postare
    0.091" (2.30mm)