Cerere de cotație
românesc
5476263M40-3100545R ImagineHarwin
M40-3100545R
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
2000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    M40-3100545R
  • Descriere
    CONN HDR FMAL 10PS 1MM DL AU SMD
  • Modelul ECAD
  • Voltaj
  • terminare
    Solder
  • Stil
    Board to Board
  • Serie
    M40-310R
  • Row Spacing - împerecherea
    0.039" (1.00mm)
  • Pitch - Împerechere
    0.039" (1.00mm)
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Alte nume
    M403100545R
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 105°C
  • Număr de rânduri
    2
  • Numărul de poziții încărcate
    All
  • Numărul de poziții
    10
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Material Inflamabilitate
    UL94 V-0
  • Înălțimea de stivuire mărită
    4.25mm
  • Producător Standard Timp de plumb
    7 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Materialul de izolație
    Polyamide (PA6T), Nylon 6T, Glass Filled
  • Înălțimea izolației
    0.089" (2.26mm)
  • Culoarea izolației
    Black
  • Ingress Protection
  • Caracteristici
    Board Guide, Pick and Place
  • Tipul de fixare
    Push-Pull
  • descriere detaliata
    10 Position Receptacle Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount Gold
  • Ratingul curent
    1A