Cerere de cotație
românesc
3667499M50-3530242 ImagineHarwin
M50-3530242
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    M50-3530242
  • Descriere
    CONN HDR 1.27MM T/H AU 2POS
  • Modelul ECAD
  • Voltaj
  • terminare
    Solder
  • Stil
    Board to Board
  • invaluindu
    Unshrouded
  • Serie
    Archer M50
  • Row Spacing - împerecherea
  • Pitch - Împerechere
    0.050" (1.27mm)
  • ambalare
    Bulk
  • Lungimea totală de contact
    0.248" (6.30mm)
  • Alte nume
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 105°C
  • Număr de rânduri
    1
  • Numărul de poziții încărcate
    All
  • Numărul de poziții
    2
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Material Inflamabilitate
    UL94 V-0
  • Înălțimea de stivuire mărită
    3.10mm, 4.60mm, 5.40mm
  • Producător Standard Timp de plumb
    7 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Materialul de izolație
    Polyamide (PA9T), Nylon 9T
  • Înălțimea izolației
    0.039" (1.00mm)
  • Culoarea izolației
    Black
  • Ingress Protection
  • Caracteristici
  • Tipul de fixare
    Push-Pull
  • descriere detaliata
    Connector Header Through Hole 2 position 0.050" (1.27mm)
  • Ratingul curent
    1A per Contact
  • Tip de contact
    Male Pin
  • Contact Formă
    Square
  • Materiale de contact
    Brass
  • Lungime de contact - Postare
    0.091" (2.30mm)
  • Lungimea contactului - împerecherea
    0.118" (3.00mm)