Cerere de cotație
românesc
M50-3603442
  • Număr parc
    M50-3603442
  • Descriere
    CONNECTOR SOCKET
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS
  • Modelul ECAD
  • Voltaj
  • terminare
    Solder
  • Stil
    Board to Board or Cable
  • invaluindu
    Unshrouded
  • Serie
    Archer M50
  • Row Spacing - împerecherea
    0.050" (1.27mm)
  • Pitch - Împerechere
    0.050" (1.27mm)
  • ambalare
    Bulk
  • Lungimea totală de contact
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 105°C
  • Număr de rânduri
    2
  • Numărul de poziții încărcate
    All
  • Numărul de poziții
    68
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Material Inflamabilitate
    UL94 V-0
  • Înălțimea de stivuire mărită
    3.9mm, 5.3mm, 6.08mm, 6.18mm, 7mm
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Materialul de izolație
    Thermoplastic
  • Înălțimea izolației
    0.039" (1.00mm)
  • Culoarea izolației
    Black
  • Ingress Protection
  • Caracteristici
  • Tipul de fixare
    Push-Pull
  • descriere detaliata
    Connector Header Surface Mount 68 position 0.050" (1.27mm)
  • Ratingul curent
    1A
  • Tip de contact
    Male Pin
  • Contact Formă
    Square
  • Materiale de contact
    Copper Alloy
  • Lungime de contact - Postare
  • Lungimea contactului - împerecherea
    0.118" (3.00mm)