Acasă > Produse > Conectori, interconectări > Rectangulare Conectori - carcase > DF11-26DEP-2C
Cerere de cotație
românesc
894831DF11-26DEP-2C ImagineHirose
DF11-26DEP-2C
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    DF11-26DEP-2C
  • Descriere
    CONN PLUG HOUSING 26POS 2MM
  • Serie
    DF11
  • Spațierea rândului
    0.079" (2.00mm)
  • Pas
    0.079" (2.00mm)
  • ambalare
    Bulk
  • Alte nume
    *DF11-26DEP-2C
    DF1126DEP2C
    H2924
  • Număr de rânduri
    2
  • Numărul de poziții
    26
  • Notă
    Contacts Not Included
  • Tipul de montare
    Panel Mount, Snap-In
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    12 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Caracteristici
  • Tipul de fixare
  • descriere detaliata
    26 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.079" (2.00mm)