Acasă > Produse > relee > Relee de putere, peste 2 amperi > RR2P-UAC240V
Cerere de cotație
românesc
4505282RR2P-UAC240V ImagineIDEC
RR2P-UAC240V
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    RR2P-UAC240V
  • Descriere
    RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 240V
  • Modelul ECAD
  • Porniți tensiunea (Max)
    192 VAC
  • Opriți tensiunea (Min)
    72 VAC
  • Stilul de terminare
    Plug In, 8 Pin (Octal)
  • Tensiune de comutare
    240VAC, 30VDC - Max
  • Serie
    RR
  • Timp de eliberare
    25ms
  • Tipul releului
    General Purpose
  • ambalare
    Bulk
  • Alte nume
  • Temperatura de Operare
    -25°C ~ 40°C
  • Operați timpul
    25ms
  • Tipul de montare
    Socketable
  • Producător Standard Timp de plumb
    4 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Caracteristici
  • descriere detaliata
    General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 240VAC Coil Socketable
  • Rating de contact (curent)
    10A
  • Materiale de contact
    Silver (Ag)
  • Formular de contact
    DPDT (2 Form C)
  • Tensiune în bobină
    240VAC
  • Tip de bobină
    Non Latching
  • Rezistența bobinei
    8.33 kOhms
  • Puterea bobinei
  • Coil curent
    10.5mA