Acasă > Produse > Circuite integrate (ICS) > Memorie > 7007S55PFI
Cerere de cotație
românesc
7007S55PFI
  • Număr parc
    7007S55PFI
  • Descriere
    IC SRAM 256K PARALLEL 80TQFP
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Conține plumb / RoHS neconform
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Scrieți timpul ciclului - Word, Page
    55ns
  • Tensiune - Aprovizionare
    4.5 V ~ 5.5 V
  • Tehnologie
    SRAM - Dual Port, Asynchronous
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    80-TQFP (14x14)
  • Serie
  • ambalare
    Tray
  • Pachet / Caz
    80-LQFP
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Tip de memorie
    Volatile
  • Dimensiunea memoriei
    256Kb (32K x 8)
  • Interfața de memorie
    Parallel
  • Formatul memoriei
    SRAM
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • descriere detaliata
    SRAM - Dual Port, Asynchronous Memory IC 256Kb (32K x 8) Parallel 55ns 80-TQFP (14x14)
  • Timpul de acces
    55ns
700812
Descriere: BAG 8X12" MOISTURE BARRIER 1=1EA
Producători: SCS
In stoc
70080K
70080K
Descriere: XFRMR TOROIDAL 50VA THRU HOLE
Producători: Talema
700810
Descriere: BAG 8X10" MOISTURE BARRIER 1=1EA
Producători: SCS
Descriere: INDUCT ARRAY 2 COIL 56.25UH T/H