Acasă > Produse > Circuite integrate (ICS) > Memorie > 7008S55PF8
Cerere de cotație
românesc
6126037008S55PF8 ImagineIDT (Integrated Device Technology)
7008S55PF8
  • Număr parc
    7008S55PF8
  • Descriere
    IC SRAM 512K PARALLEL 100TQFP
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Conține plumb / RoHS neconform
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Scrieți timpul ciclului - Word, Page
    55ns
  • Tensiune - Aprovizionare
    4.5 V ~ 5.5 V
  • Tehnologie
    SRAM - Dual Port, Asynchronous
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    100-TQFP (14x14)
  • Serie
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    100-LQFP
  • Alte nume
    IDT7008S55PF8
    IDT7008S55PF8-ND
  • Temperatura de Operare
    0°C ~ 70°C (TA)
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Tip de memorie
    Volatile
  • Dimensiunea memoriei
    512Kb (64K x 8)
  • Interfața de memorie
    Parallel
  • Formatul memoriei
    SRAM
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • descriere detaliata
    SRAM - Dual Port, Asynchronous Memory IC 512Kb (64K x 8) Parallel 55ns 100-TQFP (14x14)
  • Numărul părții de bază
    IDT7008
  • Timpul de acces
    55ns
Descriere: CONN PIN RCPT .020-.032 PRESSFIT
Producători: Mill-Max
In stoc
Descriere: CONN PIN RCPT
Producători: Mill-Max
7009
Descriere: INDUCT ARRAY 2 COIL 118.75UH T/H