Acasă > Produse > Circuite integrate (ICS) > Logică - memorie FIFO > 72V255LA10TFG
Cerere de cotație
românesc
981999
72V255LA10TFG
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
80+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    72V255LA10TFG
  • Descriere
    IC FIFO SYNC 8192X18 10NS 64QFP
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Aprovizionare
    3V ~ 3.6V
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    64-TQFP (10x10)
  • Serie
    72V
  • Retransmite capacitatea
    Yes
  • Suportul programabil de steaguri
    Yes
  • ambalare
    Tray
  • Pachet / Caz
    64-LQFP
  • Alte nume
    IDT72V255LA10TFG
  • Temperatura de Operare
    0°C ~ 70°C
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Dimensiunea memoriei
    144K (8K x 18)
  • Producător Standard Timp de plumb
    10 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Funcţie
    Synchronous
  • Suport FWFT
  • Tip de extindere
    Depth, Width
  • Rata de date
    100MHz
  • Curent - aprovizionare (Max)
    55mA