Acasă > Produse > Circuite integrate (ICS) > Logică - memorie FIFO > 72V255LA20TF8
Cerere de cotație
românesc
72V255LA20TF8
  • Număr parc
    72V255LA20TF8
  • Descriere
    IC FIFO SS 8192X18 20NS 64-STQFP
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Conține plumb / RoHS neconform
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Aprovizionare
    3V ~ 3.6V
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    64-TQFP (10x10)
  • Serie
    72V
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Alte nume
    IDT72V255LA20TF8
    IDT72V255LA20TF8-ND
  • Temperatura de Operare
    0°C ~ 70°C
  • Dimensiunea memoriei
    144K (8K x 18)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Rata de date
    50MHz
  • Curent - aprovizionare (Max)
    55mA