Acasă > Produse > Circuite integrate (ICS) > Logică - memorie FIFO > 72V271LA10PF
Cerere de cotație
românesc
72V271LA10PF
  • Număr parc
    72V271LA10PF
  • Descriere
    IC FIFO SS 16384X18 10NS 64QFP
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Conține plumb / RoHS neconform
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Aprovizionare
    3V ~ 3.6V
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    64-TQFP (14x14)
  • Serie
    72V
  • ambalare
    Tray
  • Alte nume
    IDT72V271LA10PF
    IDT72V271LA10PF-ND
  • Temperatura de Operare
    0°C ~ 70°C
  • Dimensiunea memoriei
    288K (32K x 9)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Rata de date
    100MHz
  • Curent - aprovizionare (Max)
    55mA