Acasă > Produse > Cristale, Oscilatoare, Rezonatoare > oscilatoare > XLH536210.000000I
Cerere de cotație
românesc
776951XLH536210.000000I ImagineIDT (Integrated Device Technology)
XLH536210.000000I
  • Număr parc
    XLH536210.000000I
  • Descriere
    OSC XO 210.000MHZ HCMOS SMD
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Aprovizionare
    3.3V
  • Tip
    XO (Standard)
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.203" L x 0.132" W (5.15mm x 3.35mm)