Acasă > Produse > Cristale, Oscilatoare, Rezonatoare > oscilatoare > XLH73V044.000000I
Cerere de cotație
românesc
XLH73V044.000000I
  • Număr parc
    XLH73V044.000000I
  • Descriere
    OSC VCXO 44.000MHZ HCMOS SMD
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Aprovizionare
    3.3V
  • Tip
    VCXO
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm)