Acasă > Produse > Cristale, Oscilatoare, Rezonatoare > oscilatoare > XLP738167.330000X
Cerere de cotație
românesc
2938862XLP738167.330000X ImagineIDT (Integrated Device Technology)
XLP738167.330000X
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
200+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    XLP738167.330000X
  • Descriere
    OSC XO 167.33MHZ LVPECL SMD
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Aprovizionare
    3.3V
  • Tip
    XO (Standard)
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm)