Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare de film > 475MABA03KJS
Cerere de cotație
românesc
1362948475MABA03KJS ImagineIllinois Capacitor
475MABA03KJS
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
220+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    475MABA03KJS
  • Descriere
    CAP FILM 4.7UF 10% 500VDC RADIAL
  • Modelul ECAD
  • Evaluarea tensiunii - DC
    500V
  • Tensiunea nominală - AC
    250V
  • Toleranţă
    ±10%
  • terminare
    PC Pins
  • Dimensiune / Dimensiune
    1.673" L x 0.669" W (42.50mm x 17.00mm)
  • Serie
    MAB
  • Evaluări
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Radial
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 100°C
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    19 Weeks
  • Spațiul de plumb
    1.476" (37.50mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    1.102" (28.00mm)
  • Caracteristici
  • Material dielectric
    Polypropylene (PP), Metallized
  • descriere detaliata
    4.7µF Film Capacitor 250V 500V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • capacitanță
    4.7µF