Acasă > Produse > optoelectronică > Indicare LED - Discret > IN-P32ATG
Cerere de cotație
românesc
IN-P32ATG
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
2000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    IN-P32ATG
  • Descriere
    LED GREEN CLEAR 2PLCC SMD
  • Modelul ECAD
  • Lungimea de undă - Vârful
    530nm
  • Lungimea de undă - dominantă
    521nm
  • Tensiune - înainte (Vf) (tip)
    3.1V
  • Unghi de vedere
    120°
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    2-PLCC
  • Dimensiune / Dimensiune
    3.20mm L x 2.80mm W
  • Serie
    IN-P32AT
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    2-PLCC
  • Alte nume
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    5 (48 Hours)
  • Millicandela Rating
    1800mcd
  • Producător Standard Timp de plumb
    8 Weeks
  • Transparența obiectivului
    Clear
  • Stilul / dimensiunea obiectivului
    Round with Flat Top, 2.40mm
  • Lens Color
    Clear
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime (Max)
    1.90mm
  • Caracteristici
  • descriere detaliata
    Green 521nm LED Indication - Discrete 3.1V 2-PLCC
  • Test curent
    20mA