Acasă > Produse > optoelectronică > Module de afișare - caractere LED și numerice > INND-TS40GCB
Cerere de cotație
românesc
1751427INND-TS40GCB ImagineInolux
INND-TS40GCB
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
6300+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    INND-TS40GCB
  • Descriere
    7-SEG. DISPLAY / THROUGH HOLE /
  • Modelul ECAD
  • Lungimea de undă - Vârful
    525nm
  • Tensiune - înainte (Vf) (tip)
    3.2V
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.508" H x 0.379" W x 0.250" D (12.90mm x 9.63mm x 6.36mm)
  • Serie
    INND-TS40
  • Distrugerea puterii (Max)
    114mW
  • ambalare
    Tube
  • Pachet / Caz
    10-DIP (0.300", 7.62mm)
  • Număr de caractere
    1
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Millicandela Rating
    150mcd
  • Producător Standard Timp de plumb
    9 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tipul de afișare
    7-Segment
  • Dimensiune / Dimensiune alfa
    0.40" (10.16mm)
  • descriere detaliata
    Character LED Display Module Green 7-Segment 1 Character Common Cathode 3.2V 20mA 0.508" H x 0.379" W x 0.250" D (12.90mm x 9.63mm x 6.36mm) 10-DIP (0.300", 7.62mm)
  • Test curent
    20mA