Cerere de cotație
românesc
X9315WS-2.7
  • Număr parc
    X9315WS-2.7
  • Descriere
    IC DIGITAL POT 10K 32TP 8SOIC
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Conține plumb / RoHS neconform
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Aprovizionare
    2.7 V ~ 5.5 V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Coeficientul de temperatură (tip)
    ±300 ppm/°C
  • țuguia
    Linear
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    8-SOIC
  • Serie
    XDCP™
  • Rezistență - Ștergător (Ohmi) (tip)
    400
  • Rezistență (Ohms)
    10k
  • ambalare
    Tube
  • Pachet / Caz
    8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • Temperatura de Operare
    0°C ~ 70°C
  • Numărul de robinete
    32
  • Numărul de circuite
    1
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Tip de memorie
    Non-Volatile
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Interfață
    Up/Down (U/D, INC, CS)
  • Caracteristici
  • descriere detaliata
    Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 32 Taps Up/Down (U/D, INC, CS) Interface 8-SOIC