Cerere de cotație
românesc
979645WP3-P030VA1-R6000 ImagineJAE Electronics, Inc.
WP3-P030VA1-R6000
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    WP3-P030VA1-R6000
  • Descriere
    CONN PLUG 0.4MM 30POS DUAL SMD
  • Serie
    WP3
  • Pas
    0.016" (0.40mm)
  • ambalare
    Original-Reel®
  • Alte nume
  • Număr de rânduri
    2
  • Numărul de poziții
    30
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Înălțimea de stivuire mărită
    1mm
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțimea deasupra bordului
    0.033" (0.84mm)
  • Caracteristici
    Solder Retention
  • descriere detaliata
    30 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold