Acasă > Produse > Conectori, interconectări > Rectangulare Conectori - carcase > PUDP-12V-S
Cerere de cotație
românesc
3989434PUDP-12V-S ImagineJST
PUDP-12V-S
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
5+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    PUDP-12V-S
  • Serie
    PUD
  • Spațierea rândului
    0.079" (2.00mm)
  • Pas
    0.079" (2.00mm)
  • ambalare
    Bulk
  • Alte nume
    PUDP12VS
  • Număr de rânduri
    2
  • Numărul de poziții
    12
  • Notă
    Contacts Not Included
  • Tipul de montare
    Free Hanging (In-Line)
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    24 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Caracteristici
  • Tipul de fixare
    Latch Lock
  • descriere detaliata
    12 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.079" (2.00mm)