Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > ALA7DC331DC500
Cerere de cotație
românesc
1480314ALA7DC331DC500 ImagineKEMET
ALA7DC331DC500
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
200+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    ALA7DC331DC500
  • Descriere
    ALU SNAP IN 330UF 500V
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    500V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Serie
    ALA7D
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.94A @ 100Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    3.65A @ 10kHz
  • Evaluări
  • Polarizare
    Polar
  • Pachet / Caz
    Radial, Can - Snap-In
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 85°C
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Producător Standard Timp de plumb
    16 Weeks
  • Durată de viață @ Temp.
  • Spațiul de plumb
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Impedanta
    574 mOhms
  • Înălțime - așezată (Max)
    1.378" (35.00mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    757 mOhm @ 100Hz
  • descriere detaliata
    330µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 757 mOhm @ 100Hz
  • capacitanță
    330µF