Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > ALS70A102DF500
Cerere de cotație
românesc
3007606ALS70A102DF500 ImagineKEMET
ALS70A102DF500
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
100+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    ALS70A102DF500
  • Descriere
    CAP ALUM 1000UF 20% 500V SCREW
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    500V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    1.417" Dia (36.00mm)
  • Serie
    ALS70
  • Ripple Current @ Low Frequency
    4.8A @ 100Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    9A @ 10kHz
  • Evaluări
  • Polarizare
    Polar
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Radial, Can - Screw Terminals
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 85°C
  • Tipul de montare
    Chassis Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    24 Weeks
  • Durată de viață @ Temp.
    5000 Hrs @ 85°C
  • Spațiul de plumb
    0.504" (12.80mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Impedanta
    190 mOhms
  • Înălțime - așezată (Max)
    4.213" (107.00mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    252 mOhm @ 100Hz
  • descriere detaliata
    1000µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 252 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
  • capacitanță
    1000µF