Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > ALS70A511DA400
Cerere de cotație
românesc
1795321ALS70A511DA400 ImagineKEMET
ALS70A511DA400
In stoc
1+
  • Număr parc
    ALS70A511DA400
  • Descriere
    CAP ALUM 510UF 20% 400V SCREW
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    400V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    1.417" Dia (36.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    3.1A @ 100Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    6.9A @ 10kHz
    Radial, Can - Screw Terminals
  • Alte nume
    A390FB511M400A
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 85°C
  • Durată de viață @ Temp.
    11000 Hrs @ 85°C
  • Spațiul de plumb
    0.504" (12.80mm)
  • Impedanta
    172 mOhms
  • Înălțime - așezată (Max)
    2.126" (54.00mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    304 mOhm @ 100Hz
  • descriere detaliata
    510µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 304 mOhm @ 100Hz 11000 Hrs @ 85°C
  • capacitanță
    510µF