Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > ALS70C564NP025
Cerere de cotație
românesc
3942157ALS70C564NP025 ImagineKEMET
ALS70C564NP025
In stoc
48+
  • Număr parc
    ALS70C564NP025
  • Descriere
    CAP ALUM 560000UF 20% 25V SCREW
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    25V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    3.031" Dia (77.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    31.3A @ 100Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    31.9A @ 10kHz
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 85°C
  • Durată de viață @ Temp.
    5000 Hrs @ 85°C
  • Spațiul de plumb
    1.252" (31.80mm)
  • Impedanta
    9 mOhms
  • Înălțime - așezată (Max)
    5.827" (148.00mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    8 mOhm @ 100Hz
  • descriere detaliata
    560000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 8 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
  • capacitanță
    560000µF