Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > ALS71A303DA025
Cerere de cotație
românesc
1887806ALS71A303DA025 ImagineKEMET
ALS71A303DA025
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
100+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    ALS71A303DA025
  • Descriere
    CAP ALUM 30000UF 20% 25V SCREW
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    25V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    1.417" Dia (36.00mm)
  • Serie
    ALS71
  • Ripple Current @ Low Frequency
    9.6A @ 100Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    11.1A @ 10kHz
  • Evaluări
  • Polarizare
    Polar
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Radial, Can - Screw Terminals
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 85°C
  • Tipul de montare
    Chassis Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    24 Weeks
  • Durată de viață @ Temp.
    5000 Hrs @ 85°C
  • Spațiul de plumb
    0.504" (12.80mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Impedanta
    42 mOhms
  • Înălțime - așezată (Max)
    2.126" (54.00mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    47 mOhm @ 100Hz
  • descriere detaliata
    30000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 47 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
  • capacitanță
    30000µF