Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > ALS71A823DF025
Cerere de cotație
românesc
5512678ALS71A823DF025 ImagineKEMET
ALS71A823DF025
In stoc
100+
  • Număr parc
    ALS71A823DF025
  • Descriere
    CAP ALUM 82000UF 20% 25V SCREW
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    25V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    1.417" Dia (36.00mm)
  • Serie
    ALS71
  • Ripple Current @ Low Frequency
    14.6A @ 100Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    16.1A @ 10kHz
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 85°C
  • Durată de viață @ Temp.
    5000 Hrs @ 85°C
  • Spațiul de plumb
    0.504" (12.80mm)
  • Impedanta
    19 mOhms
  • Înălțime - așezată (Max)
    4.213" (107.00mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    20 mOhm @ 100Hz
  • descriere detaliata
    82000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 20 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
  • capacitanță
    82000µF