Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > ALS71H242DF250
Cerere de cotație
românesc
1853330ALS71H242DF250 ImagineKEMET
ALS71H242DF250
In stoc
100+
  • Număr parc
    ALS71H242DF250
  • Descriere
    CAP ALUM 2400UF 20% 250V SCREW
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    250V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    1.417" Dia (36.00mm)
  • Serie
    ALS71
  • Ripple Current @ Low Frequency
    6.3A @ 100Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    11.3A @ 10kHz
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 85°C
  • Durată de viață @ Temp.
    5000 Hrs @ 85°C
  • Spațiul de plumb
    0.504" (12.80mm)
  • Impedanta
    65 mOhms
  • Înălțime - așezată (Max)
    4.213" (107.00mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    100 mOhm @ 100Hz
  • descriere detaliata
    2400µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 100 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
  • capacitanță
    2400µF