Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > ALS80C163NF200
Cerere de cotație
românesc
6189897ALS80C163NF200 ImagineKEMET
ALS80C163NF200
In stoc
48+
  • Număr parc
    ALS80C163NF200
  • Descriere
    CAP ALUM 16000UF 20% 200V SCREW
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    200V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    3.031" Dia (77.00mm)
  • Serie
    ALS80
  • Ripple Current @ Low Frequency
    15.8A @ 100Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    19.9A @ 10kHz
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 105°C
  • Durată de viață @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Spațiul de plumb
    1.252" (31.80mm)
  • Impedanta
    19 mOhms
  • Înălțime - așezată (Max)
    4.213" (107.00mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    25 mOhm @ 100Hz
  • descriere detaliata
    16000µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 25 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
  • capacitanță
    16000µF