Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > ALS81C184NF040
Cerere de cotație
românesc
882780ALS81C184NF040 ImagineKEMET
ALS81C184NF040
In stoc
48+
  • Număr parc
    ALS81C184NF040
  • Descriere
    CAP ALUM 180000UF 20% 40V SCREW
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    40V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    3.031" Dia (77.00mm)
  • Serie
    ALS81
  • Ripple Current @ Low Frequency
    23.7A @ 100Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    24.8A @ 10kHz
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 105°C
  • Durată de viață @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Spațiul de plumb
    1.252" (31.80mm)
  • Impedanta
    9 mOhms
  • Înălțime - așezată (Max)
    4.213" (107.00mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    9 mOhm @ 100Hz
  • descriere detaliata
    180000µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 9 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
  • capacitanță
    180000µF