Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare ceramice > C0402C162J5JACAUTO
Cerere de cotație
românesc
3968935C0402C162J5JACAUTO ImagineKEMET
C0402C162J5JACAUTO
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
10000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    C0402C162J5JACAUTO
  • Descriere
    CAP CER 1600PF 50V U2J 0402
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    50V
  • Toleranţă
    ±5%
  • Grosime (Max)
    0.022" (0.55mm)
  • Coeficientul de temperatură
    U2J
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
  • Serie
    C
  • Evaluări
    AEC-Q200
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    0402 (1005 Metric)
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Tipul de montare
    Surface Mount, MLCC
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Stil de plumb
  • Spațiul de plumb
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
  • Caracteristici
    Low Dissipation Factor, Low ESL
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    1600pF ±5% 50V Ceramic Capacitor U2J 0402 (1005 Metric)
  • capacitanță
    1600pF