Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare ceramice > C0603C152M4RACTU
Cerere de cotație
românesc
3108346C0603C152M4RACTU ImagineKEMET
C0603C152M4RACTU
  • Număr parc
    C0603C152M4RACTU
  • Descriere
    CAP CER 1500PF 16V X7R 0603
  • Modelul ECAD
  • Tensiunea nominală - AC
  • Tensiune - evaluat
    16V
  • Toleranţă
    1500pF
  • Grosime (Max)
    X7R
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
  • Serie
    C
  • Starea RoHS
    Tape & Reel (TR)
  • Ripple Current - Frecvență scăzută
    General Purpose
  • Evaluări
  • Polarizare
    0603 (1608 Metric)
  • Alte nume
    C0603C152M4RAC
    C0603C152M4RAC7867
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    22 Weeks
  • Codul producătorului
    C0603C152M4RACTU
  • Stil de plumb
    0.034" (0.87mm)
  • Rata de eșec
  • Descriere extinsă
    1500pF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    ±20%
  • Descriere
    CAP CER 1500PF 16V X7R 0603