Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare ceramice > C0603C474M4PACTU
Cerere de cotație
românesc
5705093C0603C474M4PACTU ImagineKEMET
C0603C474M4PACTU
In stoc
1+
  • Număr parc
    C0603C474M4PACTU
  • Descriere
    CAP CER 0.47UF 16V X5R 0603
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    16V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Grosime (Max)
    0.034" (0.87mm)
  • Coeficientul de temperatură
    X5R
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
  • ambalare
    Original-Reel®
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 85°C
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    44 Weeks
  • descriere detaliata
    0.47µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric)
  • capacitanță
    0.47µF