Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare ceramice > C0603C511J5GACTU
Cerere de cotație
românesc
3436938C0603C511J5GACTU ImagineKEMET
C0603C511J5GACTU
In stoc
1+
  • Număr parc
    C0603C511J5GACTU
  • Descriere
    CAP CER 510PF 50V C0G/NP0 0603
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    50V
  • Toleranţă
    ±5%
  • Grosime (Max)
    0.034" (0.87mm)
  • Coeficientul de temperatură
    C0G, NP0
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
  • ambalare
    Cut Tape (CT)
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    44 Weeks
  • Caracteristici
    Low ESL
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    510pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
  • capacitanță
    510pF