Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare ceramice > C0603C680F3GACTU
Cerere de cotație
românesc
853155C0603C680F3GACTU ImagineKEMET
C0603C680F3GACTU
  • Număr parc
    C0603C680F3GACTU
  • Descriere
    CAP CER 68PF 25V NP0 0603
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    25V
  • Toleranţă
    ±1%
  • Grosime (Max)
    0.034" (0.87mm)
  • Coeficientul de temperatură
    C0G, NP0
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
  • Evaluări
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    0603 (1608 Metric)
  • Alte nume
    C0603C680F3GAC
    C0603C680F3GAC7867
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Stil de plumb
  • Spațiul de plumb
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
  • Caracteristici
    Low ESL
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    68pF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
  • capacitanță
    68pF