Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare ceramice > C0603C910F5GACTU
Cerere de cotație
românesc
3956373C0603C910F5GACTU ImagineKEMET
C0603C910F5GACTU
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
4000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    C0603C910F5GACTU
  • Descriere
    CAP CER 91PF 50V NP0 0603
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    50V
  • Toleranţă
    ±1%
  • Grosime (Max)
    0.034" (0.87mm)
  • Coeficientul de temperatură
    C0G, NP0
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
  • Serie
    C
  • Evaluări
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    0603 (1608 Metric)
  • Alte nume
    C0603C910F5GAC
    C0603C910F5GAC7867
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Tipul de montare
    Surface Mount, MLCC
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    51 Weeks
  • Stil de plumb
  • Spațiul de plumb
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
  • Caracteristici
    Low ESL
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    91pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
  • capacitanță
    91pF