Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare ceramice > C1812C331JDGACTU
Cerere de cotație
românesc
2648115C1812C331JDGACTU ImagineKEMET
C1812C331JDGACTU
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    C1812C331JDGACTU
  • Descriere
    CAP CER 330PF 1KV C0G/NP0 1812
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    1000V (1kV)
  • Toleranţă
    ±5%
  • Grosime (Max)
    0.061" (1.55mm)
  • Coeficientul de temperatură
    C0G, NP0
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
  • Serie
    C
  • Evaluări
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    1812 (4532 Metric)
  • Alte nume
    C1812C331JDGAC
    C1812C331JDGAC7800
    C1812C331JDGACTU-ND
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Tipul de montare
    Surface Mount, MLCC
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    46 Weeks
  • Stil de plumb
  • Spațiul de plumb
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
  • Caracteristici
    High Voltage
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    330pF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric)
  • capacitanță
    330pF