Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare ceramice > C336C104F2G5TA7301
Cerere de cotație
românesc
4894072C336C104F2G5TA7301 ImagineKEMET
C336C104F2G5TA7301
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1500+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    C336C104F2G5TA7301
  • Descriere
    CAP CER 0.1UF 200V C0G/NP0 RAD
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    200V
  • Toleranţă
    ±1%
  • Grosime (Max)
  • Coeficientul de temperatură
    C0G, NP0
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.280" L x 0.160" W (7.11mm x 4.07mm)
  • Serie
    Goldmax, 300
  • Evaluări
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    Radial
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Stil de plumb
    Formed Leads - Kinked
  • Spațiul de plumb
    0.200" (5.08mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.400" (10.16mm)
  • Caracteristici
    Low ESL
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    0.1µF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
  • capacitanță
    0.1µF