Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare de tantal > CWR11MH475JD
Cerere de cotație
românesc
5903974CWR11MH475JD ImagineKEMET
CWR11MH475JD
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
500+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    CWR11MH475JD
  • Descriere
    CAP TANT 4.7UF 5% 35V 2917
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Conține plumb / RoHS neconform
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    35V
  • Tip
    Molded
  • Toleranţă
    ±5%
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
  • Serie
    Military, MIL-PRF-55365/8, CWR11
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    2917 (7343 Metric)
  • Alte nume
    1001-2364-2-MIL
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    34 Weeks
  • Codul dimensiunii producătorului
    D
  • Durată de viață @ Temp.
  • Spațiul de plumb
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.122" (3.10mm)
  • Caracteristici
    Military
  • Rata de eșec
    D (0.001%)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    1.5 Ohm
  • descriere detaliata
    4.7µF Molded Tantalum Capacitors 35V 2917 (7343 Metric) 1.5 Ohm
  • capacitanță
    4.7µF