Acasă > Produse > Condensatoare > Tantal - condensatori de polimeri > M550B348M008AS
Cerere de cotație
românesc
5613522M550B348M008AS ImagineKEMET
M550B348M008AS
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
3+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    M550B348M008AS
  • Descriere
    CAP TANT POLY 3400UF 8V CHA MNT
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Conține plumb / RoHS neconform
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    8V
  • Tip
    Hermetically Sealed
  • Toleranţă
    ±20%
  • Dimensiune / Dimensiune
    1.906" L x 1.110" W (48.40mm x 28.20mm)
  • Serie
    M55
  • Evaluări
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    M55 Module
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 105°C
  • Tipul de montare
    Chassis Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Codul dimensiunii producătorului
    B
  • Durată de viață @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Spațiul de plumb
    0.453" (11.50mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.445" (11.30mm)
  • Caracteristici
    General Purpose
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    30 mOhm @ 100kHz
  • descriere detaliata
    3400µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 8V M55 Module 30 mOhm @ 100kHz
  • capacitanță
    3400µF