Acasă > Produse > Condensatoare > Tantal - condensatori de polimeri > M550B757M075AS
Cerere de cotație
românesc
2633781M550B757M075AS ImagineKEMET
M550B757M075AS
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
8+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    M550B757M075AS
  • Descriere
    CAP TANT POLY 750UF 75V CHA MNT
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Conține plumb / RoHS neconform
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    75V
  • Tip
    Hermetically Sealed
  • Toleranţă
    ±20%
  • Dimensiune / Dimensiune
    2.051" L x 1.992" W (52.10mm x 50.60mm)
  • Serie
    M55
  • Evaluări
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    M55 Module
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 105°C
  • Tipul de montare
    Chassis Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Codul dimensiunii producătorului
    B
  • Durată de viață @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Spațiul de plumb
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.520" (13.20mm)
  • Caracteristici
    General Purpose
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    20 mOhm
  • descriere detaliata
    750µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 75V M55 Module 20 mOhm
  • capacitanță
    750µF