Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare de film > R413F12200000M
Cerere de cotație
românesc
447887R413F12200000M ImagineKEMET
R413F12200000M
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    R413F12200000M
  • Descriere
    CAP FILM 2200PF 20% 1KVDC RADIAL
  • Modelul ECAD
  • Evaluarea tensiunii - DC
    1000V (1kV)
  • Tensiunea nominală - AC
    300V
  • Toleranţă
    ±20%
  • terminare
    PC Pins
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm)
  • Serie
    R41
  • Evaluări
    AEC-Q200, X1, Y2
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Radial
  • Alte nume
    413F12200000M
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 110°C
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    Not Applicable
  • Producător Standard Timp de plumb
    33 Weeks
  • Spațiul de plumb
    0.394" (10.00mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.358" (9.10mm)
  • Caracteristici
  • Material dielectric
    Polypropylene (PP), Metallized
  • descriere detaliata
    2200pF Film Capacitor 300V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • capacitanță
    2200pF